Вход / Регистрация Закрыть
Архив проектов за 2012 год«Міцне коріння – стабільне зростання. Зростаємо разом з Вами, випереджаючи час!”

20.09.2012 00:00 Архив проектов - 2012
Печать PDF

Сімейне дерево “Raben” зростає разом із своїми Партнерами та Клієнтами, кожного разу зміцнюючи своє коріння, та випереджаючи час нових технологій…

Ера технологічних пристроїв та новітніх розробок диктує свої правила для кожної компанії… Щоб бути успішною, треби йти у ногу з часом, зберігаючи при цьому сімейні цінності, які стоять у коріння дерева… Все це втілилось у яскраву розважальну програму вечор.

На вході гостям пропонували зробати фотографію на память біля тематичного фото-баннера із деревом Raben.

Гості могли зробити свій вклад у дерево Raben, зростити його разом, залишивши кольорові відбитки на полотні.

Програму розпочав виступ дуету трубача та dj, під чарівну музику гості могли вільно спілкуватись та знайомитись. Цікавим елементом програми став інтерактивний стіл – з безліччю фото, відео, цікавих новин компанії Raben, а також стилізованих ігор, що викликав справжній фурор серед гостей.

Не забарився із виходом і ведучий, що привітав всіх гостей та познайомив із ключовою ідеєю свята. Кожний етап програми, кожен Артист, що виходить на сцену – допомагає зростати парості Рабен...

На початку росту компанії, коли парость Рабен лише починала зростати, цінували класичну музику, а віртуозна гра на скрипці – не залишала нікого байдужим… Повернути гостей у цей період допоміг скрипаль- віртуоз Олександра Божика.

В фіналі вечора, коли дерево Рабен зросло і набуло своєї могутньої форми – на сцені з’явилися неонові барабанщики – як символ зростання компанії, що випереджає час!

Неперевершене дійство завершилось – тортом у формі дерева, що урочисто розрізав Директор компанії, поділившись таким чином, міццю та силою дерева із всіма гостями.

Завдяки моментальному друку фотографій в фіналі вечора гості побачили свої знімки на кроні дерева, що символізувало зростання компанії завдяки клієнтам та партнерам, що буди гостями свята.

Добавить комментарийЗащитный код
Обновить