Вход / Регистрация Закрыть
Архив проектов за 2012 годУкраїнський KOZAKTIP

21.09.2012 00:00 Архив проектов - 2012
Печать PDF

КОZAKTIP – унікальна республіка, вільна від гніту проблем, що не має меж веселощів та шанує свою щиросердечну Конституцію святкування!

Саме для співробітників WINDROSE Республіка «Z» відкрила безвізовий режим та зустрічала гостей не з порожніми чарками. Колоритна пані Одарочка пригощала всіх справжньою українською горілкою, та так пригощала - що утворилася небачена черга.

Згідно ст.3 Конституції республіки КОZAKTIP - виконавчу та законотворчу владу в республіці виконував Кабінет Міністрів у складі ВЕДУЧИХ, до обов’язків яких належало: посміхатись, багато говорити, веселити Z-громадян, вигадувати законопроекти цікавих конкурсів та розваг.

У республіці «Z» діяла своя національна валюта – кукурудза та перчик. Заробити її було не просто, але цікаво. Сумлінні громадяни «Z» брали участь у майстер-класах: писанкарство, кукла-мотанка, гончарство, іграшки із соломи та трави, свистульки, оберіги – за що і отримували національну «валюту».

Поросячий забіг викликав справжній фурор, тоталізатор був переповнений ставками. Що тут казати, KOZAKTIPівці – нація азартна!

Яка поважна Республіка обходиться без Преzидіуму? Отож вибори відбулись самим що не на є чесним способом – безпрецендентним підкупом Кабінету Міністрів кукурузкою та перчиком. На урочистій інавгурації Преzидіум поклявся захищати право на щастя Z-громадян та заспівав Офіційний гімн KOZAKTIPу.

Окрім виборів, відбувся конкурс на кращий національний костюм республіки «Z». Залишок прихованої по карманам «валюти» пішов на аукціонні торги. За безцінні лоти варто було поборотись: сальце розовесеньке національне, горілка справжня п’ятизіркова, намисто із часнику та цибульки для панянок KOZAKTIPу, збірник національних хітів республіки «Z».

KOZAKTIPівці – нація танцювальна, тому без танців до упаду свято би не відбулось. А головна несподіванка вечора із зіркою на голові - сяяла так яскраво, що москалям здалось хтось вкрав їх зірку з Червоної площі…

Що тут казати, Український KOZAKTIP – республіка безмежно-шаленого щастя! Якщо бажаєте отримати віZу у республіці «Z» - телефонуйте до нас!!!

З повагою, ВіZoвий відділ BonapArt.

 

Фотогалерея

Добавить комментарийЗащитный код
Обновить