Вход / Регистрация Закрыть
ПроектыMADE in UKRAINE FEST!

19.12.2014 00:00 Архив проектов - 2014
Печать PDF

UA-Fest,  спарвжній фестиваль із душею, відкрив свої двері для веселих фестивальників напередодні 2015 року. Чого тут тільки не було: і модний DJ, що грав українські хіти у стильній обробці, і кенді-бар зі смаколикамиза останніми модними тенденціями, і справжні українські майстри, що створювали стильні прикраси та ексклюзивні футболки. І це тільки початок...

Світло згасає, а на екранах яскравими візерунками з'являється вишиванка, місця на сцені займають неперевершені музики - оркестр НАОНІ, які виконують світові хіти на автентичних українських музичних інструментах. Оце було дійство! Та на цьому сюрпризи не закінчились.

Господиня року пані KOZA, приготувала показ модної колекції українського дизайнера, який влучно доповнювали парубки-танцюристи, створюючи справжнє шоу навколо кожної моделі.

Вікторія Олізе із кавер-бендом "Moon Light" запалили вечір своєю красою, мелодійністю та новорічним настроєм. Ведучий Юрій Горбунов потоваришував із усіма та створив справжній FUN-настрій для всіх гостей.

Ну і на завершення Дід Мороз, який зачитав реп по-новорічному!

Воно і не дивно, адже MADE in UKRAINE FEST, яскравий фестиваль, де здійснюються мрії! 

Добавить комментарийЗащитный код
Обновить